מוצר הדגל

שרות ריטיינר חודשי

המוצר המצליח ביותר אצלנו, 100% לקוחות מרוצים

הצלחה!

שרות הריטיינר החודשי שלנו, מספק את מכלול השרותים להם בית העסק שלך זקוק בכדי להצליח במדיה המודפסת והאינטרנטית.

וכל זאת בתקציב חודשי קבוע. עיצוב גרפי, הפקות דפוס, הקמת אתרים, דפי נחיתה, ניהול רשתות חברתיות, פוסטים, קידום אורגני, קידום ממומן, ערוצי יוטיוב ועריכת וידיאו, ניהול רשימות תפוצה ושיווק בדואר האלקטרוני ועוד… וכל זאת בתקציב חודשי קבוע.

חלק מהשרותים הניתנים בשרות ריטיינר

עיצוב והפקות

יש חשיבות לשמירה על קו עיצובי תואם בכל ערוצי המדיה. אנו מספקים שרותי עיצוב גרפי והפקות דפוס לכל מוצרי הדפוס והפרסום של בית העסק. עיצוב תדמית, מיתוג, ניירת משרדית, קטלוגים, עלונים ועוד.

נוכחות באינטרנט

כל סוגי הנוכחות הנדרשת. אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, טפסים, פתרונות מיוחדים ועוד. נוכחות התואמת את קדמת הטכנולוגיה. אתרי אינטרנט יפהפיים ושיווקיים. רספונסיביים (תואמים לניידים) ונגישים.

אסטרטגיה שיווקית

בסופו של דבר, על האלמנטים העיצוביים והאינטרנטיים מיועדים להיות חלק ממכונת השיווק והמיתוג של בית העסק. אנו מספקים ייעוץ ותכנון אסטרטגיית פאנל שיווקי עם כלים לבקרת התוצאות וההמרות.

קידום באינטרנט

קידום נכון יכול לעשות הבדל ענק. אנו מקדמים בערוצי האינטרנט השונים. קידום אורגני, קידום ממומן, קידום ברשתות החברתיות, קידום תוכן ועוד. הקידום מתבצע בדרך מבוקרת ומתקדמת.

עריכת וידיאו

סרטוני וידיאו משמשים באופן רחב. גם לצורך המחשה והשלמה לעיצוב וגם לצורך קידום וחומרים לרשתות החברתיות. אנו עורכים ויוצרים סרטונים על בסיס קבוע ומפיצים אותם ברחבי האינטרנט ובערוצי הוידיאו

כתיבת תוכן

התוכן הוא המלך. תוכן שיווקי שנכתב נכון ומעביר את התדמית והמסר המנצח, הינו מהאלמנטים החשובים והאחראיים להצלחה. אנו מספקים שרותי כתיבה קטפירייט מקצועי לתכנים, מאמרים, פוסטים ועוד.

אופטימיזצייה

רבים משקיעים כסף רב בערוצי השיווק השונים. כשמצליחים לעשות אופטימיזצייה לאלמנטים והערוצים השיווקיים ולשפר את יחס ההמרה, ניתן לחסוך כסף רב ולייצר תוצאות מצויינות ואיכותיות הרבה יותר.

ועוד...

ישנם עוד פתרונות רבים אותם אנו מספקים בתחומי העיסוק שלנו. כל עסק עם הצרכים היחודיים שלו ועם תוכנית השיווק המתאימה לו. בשרות הריטיינר שלנו, הלקוח מכוסה בכל תחומי העיצוב המדייה והאינטרנט.

תחומי העיצוב והאינטרנט? אתם מכוסים!

התוכנית...

היתרון הגדול בשרות הריטיינר הוא במכלול הפתרונות הרחב לו העסק שלך זקוק בכדי לגדול ולהצליח.

אנו מכסים אותך במכלול רחב של פתרונות ושרותים להם אתה זקוק בכדי לעסוק במה שאתה טוב בו, שזה לנהל, להצליח ולגדול.

אנו מכינים לכל בית עסק את התוכנית המתאימה לו על פי התקציב הרצוי לו.

אתם קובעים את התקציב אתם קובעים את המטרות

Business idea and vision concept

קבלו עכשיו!

את החוברת [ ללא תשלום ]

סיפור עסק

שתעזור לך להגדיר ולכתוב את סיפור המותג שלך
זהו כלי עוצמתי ובעל ערך רב לעסק שלך