קידום ושיווק באינטרנט

בומבטור, סוכנות עיצוב, קידום ודיגיטל

פועלים בערוצי האינטרנט המתאימים בכדי לקדם את העסק שלך

קידום ושיווק דיגיטלי

חברתנו מתמחה בקידום ושיווק בערוצי האינטרנט השונים בכדי לאתר ולהניע את הקהל הממוקד והנכון לאתר האינטרנט ולתחילת הליך השיווק והמכירה של הפאנל השיווקי.

קידום ושיווק באינטרנט דורש מקצועיות, נסיון רב וטכניקות מתקדמות בכדי לשפר את שיעורי ההמרה ויצירת מכירות ולקוחות על בסיס קבוע. אנו מכוונים למטרות ברורות ומדידות ומספקים לך דוחות על בסיס קבוע ותמיד אנו עם היד על הדופק.

ערוצי הקידום העיקריים בהם אנו פועלים

קידום ממומן

הרצה וניהול קמפיינים ממומנים מקצועיים בגוגל, פיסבוק, אינסטגרם, יוטיוב וערוצים נוספים.

קידום אורגני

פועלים בכדי לקדם ולהפוך את דפי האתר לידידותיים למנועי החיפוש והופעה במקומות ראשונים

קידום ברשתות

פעילות שוטפת ברשתות החברתיות בכדי ליצור בז, מיתוג ותדמית ובכך ליצור סמכות ואמון.

קידום באימייל

שמירת קשר עם הקהל הפוטנציאלי בכדי להביא את הלקוחות הפוטנציאליים לתחילת תהליך השיווק

קידום תוכן

קידום תוכן וכתבות בערוצי המדיה והתקשורת בכדי ליצור מודעות ותדמית חיובית

קידום משפיענים

גיוס אנשים בעלי השפעה בתחום הספציפי בכדי לספר ולהמליץ על הפתרונות שלך.

קידום ממומן

ישנם ערוצי קידום או פרסום בתשלום רבים. ערוצי קידום אלו באינטרט, נקראים "קידום ממומן". רבים משלמים בערוצים אלו מבלי לדעת בדיוק מה הם עושים וכספם נזרק לפח או במקרה הטוב, הם מקבלים תמורה מעטה ורחוקה מהפוטנציאל הגלום בערוצים אלו.
 
אנו מנהלים קמפיינים ממומנים בדרך מקצועית ומבוקרת, בוחנים ובודקים ללא הרף את ערוצי הקידום השונים ומביאים את התקציב לרמה אופטימלית עם מירב התוצאות. ערוצים פופלריים הם גוגל, פיסבוק, אינסטגרם, יוטיוב ועוד הרבה. החכמה היא לחקור ולמצוא את הערוצים המתאימים ביותר בהם מבלים קהל היעד של בית העסק שלך.
money money money
Social media

קידום אורגני

זהו הערוץ המשתלם ביותר לטווח הארוך. הקידום האורגני הינו מכלול של פעולות הבאות במטרה לגרום למנועי החיפוש ובעיקר גוגל לדרג את דפי האתר בציון גבוה ובעקבות כך אתר יופיע במקומות ראשונים בתוצאות החיפוש.

קידום אורגני דורש הרבה מקצועיות ונסיון וחשוב לא פחות, ערוץ זה דורש התמדה. משום שתוצאות הקידום האורגני אינם מידיים ויכולים להגיע לאחר זמן. עם זאת, הקהל שמגיע דרך התוצאות האורגניות, תוצאות חיפוש, נחשב לקהל האיכותי ביותר, ולמעשה תנועת גולשים זו מגיעה ללא תשלום.

קידום ברשתות החברתיות

ההשפעה שיש לרשתות החברתיות על המכירות באינטרנט היא פנומנלית. אנו חוקרים ומגלים באלו רשתות וערוצים מבלים הלקוחות הפוטנציאלים שלך, ושם ניצור פעילות שוטפת שמטרתה לבנות אמון וסמכות ולהביא את הקהל הנכון לחנות בכדי להמיר אותו ללקוחות.

אנו יוצרים קמפיינים מוצלחים שפונים לקהל הממוקד ויוצרים את החשיפה הרצוייה. אם זה בפייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין או ערוצי וידיאו ביוטיוב. כי כשפועלים, מצליחים.

Social media people networking
Hand of business woman pressing button icon email, Concept of communication and working online.

קידום בדואר אלקטרוני

ניהול תקשורת עם קהל הפוטנציאליים וגם עם הלקוחות הקיימים, הינו ערוץ חשוב ואיכותי ביותר. אנו עושים זאת בעיקר בעזרת האימייל, עלון אלקטרוני. עם זאת, הרוב זונחים ערוץ זה, וחבל.
 
אנחנו מאמינים מאוד בניהול יחסים ותקשורת עם הקהל בעזרת הדואר האלקטרוני. לבנות אמון וסמכות, לחזק את המיתוג והתדמית ולהציע מבצעים, מתנות, חדשות ועדכונים. וכשמתמידים בתקשורת עם הקהל, לאורך זמן זה עובד וזה חזק.

קידום תוכן

קידום תוכן הינו קידום שמשתלב באופן טבעי בתכני הפורטלים הגדולים. כמו וואלה, ynet, ועוד. זאת אומרת, שתכני הקידום מופיעים בפורמט של מאמרי תוכן המסקרים את נושא העסק ומספקים המלצה.

ערוץ זה אינו זול. עם זאת, מאחר והקהל האיכותי ביותר מגיע מהמלצות, מפה לאוזן או ממשפיענים, לערוץ זה יש פונטציאל גדול להביא קהל מחומם ומוכן לביצוע עסקאות או כל הנעה לפעולה אחרת.

Making notes about promotion statistics
Talking to students

קידום משפיענים

אנו נחקור ונאתר את האנשים המשפיעים בתחום בית העסק שלך, ונפעל בכדי לגייס אותם בתמורה לתמלוג מסויים בכדי לספר ולהמליץ על השרותים והמוצרים שלך.

משפיעים כגון יועצים, מבקרים, ערוצי יוטיוב גדולים, ידועני אינסטגרם ופיסבוק ועוד. זוהי שיטה חזקה ביותר לגיוס קהל מחומם ומוכן ולכן איכותי ביותר.

ועוד ועוד...

ישנם עוד ערוצי קידום ושיווק רבים. לכל בית עסק יש להתאים את הערוצים המתאימים ולחקור היכן נמצאים קהל היעד שלך.

יש לך פרוייקט על הפרק?
יש צורך במשהו?

בואו נדבר כעת!

קבלו עכשיו!

את החוברת [ ללא תשלום ]

סיפור עסק

שתעזור לך להגדיר ולכתוב את סיפור המותג שלך
זהו כלי עוצמתי ובעל ערך רב לעסק שלך