אתרי מסחר

E-Commerce, חנות אלקטרונית, זירת מסחר

יוצרים עבורך פלטפורמת מסחר ידידותית שתגדיל את מכירותך באינטרנט

כשזה עובד, זה עובד!

אנו עובדים עם עסקים בכל הגדלים בכדי לפתח את הנוכחות השיווקית למותג שלהם באינטרנט.

אנו ניצור עבורך נוכחות מסחרית באינטרנט המבוססת על משפך שיווקי. אסטרטגית שיווק דיגיטלית הכוללת עיצוב ומיתוג, חנות מסחר אלקטרונית, מדיה חברתית, שיווק בדואר האלקטרוני, מדיה חברתית, ערוצי וידיאו ועוד. כל המה שצריך בכדי להרים את המותג שלך להצלחה הראויה לו.

בומבטור בניית אתרים

מדוע אנחנו?

מדוע לבחור בנו כסוכנות העיצוב והדיגיטל למסחר האלקטרוני שלך

Couple shopping.

אנו אחראיים להצלחות גדולות רבות בתחום המסחר האלקטרוני ויש לנו מחויבות להצלחה הדיגיטלית שלך. אצלנו אתר מסחרי או חנות, מעוצבת ומתוכננת מתחילתה על בסיס משפך שיווקי ובמטרה ליצור המרות.

ישנם סוכנויות דיגיטל רבות שמציעים להקים חנות באינטרנט. אבל להקים חנות או אתר מסחר שיווקי שימקסם את המכירות ויעמוד בקצב המתחרים, זה עניין שדורש ניסיון ומקצועיות.

plastic card in the hands of a man
שלוש פלטפורמות

מקימים אתרי מסחר על שלושת הפלטפורמות הפופולריות.

לכל עסק ולכל צורך, נמליץ ונתאים על הפלטפורמה המתאימה להשגת מטרותיו. יש עסקים עם כמות מוצרים קטנה ויש כאלו שזקוקים לקטלוג מוצרים בלבד. יש אתרי מסחר שמטרתם לשרת קהלים גדולים ויש חנויות אלקטרוניות עם מאגרי מוצרים ענק. לכל אחד אנו מתאימים את הפתרון הנכון ביותר להשגת המטרות.

וורדפרס + ווקומרס

וורדפרס הינה מערכת פופולרית מאוד להקמת אתרים. זוהי מערכת קוד פתוח שמספקת את הפתרון הזול מבין השלושה ועם זאת, יש בה כלים ופתרונות מקצועיים להקמת אתר משולב עם חנות למסחר אלקטרוני.

שופיפיי

שופיפיי הינה מערכת סגורה והיא יקרה יותר מבין השלושה. פלטפורמה זו ממוקדת וייעודית לחנויות אלקטרוניות ובנוייה מבסיסה לשיווק והמרה. למי שיש את האפשרות התקציבית, שופיפיי הינה הדבר האמיתי.

וויקס

וויקס הינה מערכת סגורה אבל המחיר סביר יותר. זוהי מערכת שמתאימה לאתרי מסחר קטנים עם כמות מוצרים מוגבלת. היא פחות ידידותית לקידום אבל היא פשוטה להפעלה ומאפשרת לבעל העסק לנהל את האתר בעצמו.

כיצד?

באלו ערוצים אנו פועלים וכיצד אנו הופכים את החנות האלקטרונית למכונת שיווק ומכירות שעובדת בלי הפסקה.

גם האתר היפה ביותר, לא ימכור מעצמו. לאחר שמקימים אתר שיווקי שבנוי נכון ומניע לפעולה, יש צורך בניהול וקידום שוטף בכדי להקים את מכונת השיווק המשומנת הזו, שתעבוד ללא הפסקה ותייצר מכירות ולקוחות על בסיס קבוע.

Hit the sales target 15

קידום בערוצי האינטרנט

תחילה, אנו מבצעים מחקר מעמיק במטרה ללמוד ולהבין היכן נמצאים הלקוחות הממוקדים שזקוקים ומעוניינים בשרות או במוצר שלך. וכשאנו יודעים באלו ערוצים ורשתות חברתיות הם מבלים, שם ניצור את הפעילות שלנו בכדי לבנות סמכות ואמון ולהביא אותם לתחילת המשפך השיווקי של האתר.

אנו יוצרים פעילות שוטפת ברשתות הרלוונטיות ומרימים קמפיינים מוצלחים בערוצים המתאימים שמציגים בפני הקהל הממוקד את הפתרונות שלך. אם זה בפייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין או ערוצי וידיאו ביוטיוב. וכשפועלים, זה עובד.

אופטימיזצייה לשיעור ההמרה

שיפור יחס ההמרה, הינו הדבר החשוב ביותר בכל אתר מסחר. אנו נמצאים עם היד על הדופק ובודקים את התנהגות הגולשים, אחוזי נטישה ומהיכן, מבצעים טסטים מפוצלים ומשתמשים בכלים מתקדמים שמאפשרים לנו ממש לעקוב אחר התנהגות הגולשים ואפילו להקליט את מסך המשתמש בזמן הגלישה באתר.

נתונים אלו עוזרים לנו להסתכל לנתונים בעיניים, לתקן את המקומות הדורשים שיפור ותמיד לשפר עוד ועוד את יחס ההמרה של המכירות ואת אחוזי נטישת הסל בחנות.

Business idea and vision concept
cube with signs for email phone and letter

שיווק בדואר האלקטרוני

שיווק באימייל הינו ערוץ מדהים והמשתלם ביותר שרוב בעלי אתרי מסחר באינטרנט מתעלמים ממנו.

אנו שומרים על קשר שוטף עם הלקוחות הקיימים ועם קהל המתעניינים ומעדכנים אותם ללא הפסקה בחדשות, מבצעים, הטבות, ארועים, מתנות ועוד. כל זאת, במטרה לבנות איתם יחסים ולבנות את האמון והסמכות הנדרשים בכדי להביא אותם לתחילת המשפך השיווקי באתר ומשם להפוך אותם ללקוחות פעילים.

וכשפועלים ומתמידים, זה עובד וזה מצליח!

יש לך פרוייקט על הפרק?
יש צורך במשהו?

בואו נדבר כעת!

קבלו עכשיו!

את החוברת [ ללא תשלום ]

סיפור עסק

שתעזור לך להגדיר ולכתוב את סיפור המותג שלך
זהו כלי עוצמתי ובעל ערך רב לעסק שלך